Dlažba ABK Unika Grey 20x40 Bocc. Nat.
Code: 12083Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.5 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | ABK Unika |
| Dimension: | 20 x 40 |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | UKN18150 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |