Dlažba Alaplana Amalfi Beige 37x75 Mat. Rett.
Code: 190392Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.68 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 370 mm |
| Series: | Alaplana Amalfi |
| Dimension: | 37 x 75 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,11 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAO6AMALBDFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |