Dlažba Alaplana Amalfi Beige 60x90 ST tl. 20mm Rett.
Code: 190397Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 41.83 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 595 mm |
| Series: | Alaplana Amalfi |
| Dimension: | 59.5 x 60 x 2 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,07 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAV7AMALBDFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |