Dlažba Alaplana Amalfi Blanco 60x60 Mat. Rett.
Code: 190380Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.15 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 595 mm |
| Width: | 595 mm |
| Series: | Alaplana Amalfi |
| Dimension: | 59.5 x 59.5 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,42 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CA5FAMALCDFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |