Dlažba Alaplana Annie Blue Blue 120x60 Luc. Rett.
Code: 190408Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 21.75 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Alaplana Annie Blue |
| Dimension: | 120 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,43 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAS1ANNIAXFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |