Dlažba Alaplana Antik Mosaic Brillo 33.3x100 Luc. Rett.
Code: 190414Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.92 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 333 mm |
| Series: | Alaplana Antik |
| Dimension: | 33.3 x 100 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,332 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ABN4ANTKZCFA |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |