Dlažba Alaplana Balance White 60x120 Matt. Rett. (tl.6mm) (3AEBBALLCDFA)
Code: 233429Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.83 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Alaplana Balance |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2,16 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 3AEBBALLCDFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |