Dlažba Alaplana Brera Oxyd 120x280 Rett. Matt.
Code: 116468Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.88 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Alaplana Brera |
| Dimension: | 120 x 280 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Komerční prostory, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |