Dlažba Alaplana Concorde Haya 20,5x61,5
Code: 78120Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 19.21 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 615 mm |
| Width: | 205 mm |
| Series: | Alaplana Concorde |
| Dimension: | 20.5 x 61.5 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,13468 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BA7BCONOUDFA |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |