Dlažba Alaplana Rodas Gris 100X100 Mat. Rett.
Code: 190535Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.88 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 995 mm |
| Width: | 995 mm |
| Series: | Alaplana Rodas |
| Dimension: | 99.5 x 99.5 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,98 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAM7RODADDFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |