Dlažba Alaplana Shireen Mocca 23x120 rett.
Code: 78117Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.48 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 230 mm |
| Series: | Alaplana Shireen |
| Dimension: | 23 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,085 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |