Dlažba Alaplana Taj Mahal Cream 60x120 Matt. Rett.
Code: 190711Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.75 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 595 mm |
| Series: | Alaplana Taj Mahal |
| Dimension: | 59.5 x 120 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,43 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAN5TAJMPDFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |