Dlažba Alaplana Vanguard Gris 75x75 Antislip. Rett.
Code: 206124Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.8 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 750 mm |
| Series: | Alaplana Vanguard |
| Dimension: | 75 x 75 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,11 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAL5VANGDQFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |