Dlažba Aparici Vulcano Rosso 50x100 ST Rett.
Code: 216816Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 22.95 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 995.5 mm |
| Width: | 497.5 mm |
| Series: | Aparici Vulcano |
| Dimension: | 49.75 x 99.55 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,486 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |