Dlažba APE Ceppo Party 60x120 Matt. Rett. (A039141)
Code: 234010Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.84 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 9.2 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | APE Ceppo |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A039141 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |