Dlažba Ape Delight Drop ocre 13,8x13,8
Code: 25881Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.2 kg |
| Color: | Oranžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.1 mm |
| Length: | 138 mm |
| Width: | 138 mm |
| Series: | APE Delight |
| Dimension: | 13.8 x 13.8 x 0.81 |
| Face: | Čtverec, Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A035200 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |