Dlažba APE Downtown Gleam Pearl 5,7x23,2
Code: 34441Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.81 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.4 mm |
| Length: | 232 mm |
| Width: | 57 mm |
| Series: | APE Downtown |
| Dimension: | 5.7 x 23.2 x 0.74 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,503004 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A037925 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |