Dlažba APE Limestone Zocalo Cream 20x25
Code: 34497Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2 CM FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 10.8 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 19.1 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | APE Limestone |
| Dimension: | 20 x 25 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038036 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |