Dlažba APE Verona Edge Stick White 1,5x30
Code: 29955Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE MARBLE LOOK |
|---|---|
| Weight: | 4.6 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.2 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | APE Verona |
| Dimension: | 1.5 x 30 x 0.82 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A031854 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |