Dlažba Caesar Join Ginger 120x120 Matt. Rett. (tl. 6mm)
Code: 82032Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.51 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1195 mm |
| Width: | 1195 mm |
| Series: | Caesar Join |
| Dimension: | 119.5 x 119.5 x 0.6 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,856 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AHNQ |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |