Dlažba Caesar Venetie Beige 60x90 (tl.20mm)
Code: 58201Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2CM FLOOR TILES CLEARANCE |
|---|---|
| Weight: | 48 kg |
| Color: | Béžová, Hrubý |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Caesar Venetie |
| Dimension: | 60 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Chodník, Garáž, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AGJ3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |