Dlažba Castelvetro Aequa Castor 26x160 Rett.
Code: 23601-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.24 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1600 mm |
| Width: | 260 mm |
| Series: | Castelvetro Aequa |
| Dimension: | 26 x 160 |
| Packaging: | 1,664 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | CAQ26R6 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |