Dlažba Castelvetro Woodland Maple 20x120 Rett.
Code: 23527-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.83 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Castelvetro Woodland |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CWD22R4 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |