Dlažba Century Titan Indium Nat. Ret. 120x260
Code: 14794Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.46 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 2600 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Century Titan |
| Dimension: | 120 x 260 |
| Packaging: | 3,12 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 107223 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |