Dlažba Cerdomus Concrete Art Battiscopa Beige 4,8x100 Matt. Rett. (98121)
Code: 111377Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 1.13 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 48 mm |
| Series: | Cerdomus Concrete Art |
| Dimension: | 4.8 x 100 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 10 bm |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 98121 |