Dlažba Cerdomus Concrete Art Battiscopa Ocra 4,8x120 Matt. Rett. (97582)
Code: 111390Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 0.9 kg |
| Color: | Hnědá, Žlutá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 48 mm |
| Series: | Cerdomus Concrete Art |
| Dimension: | 4.8 x 120 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 7,8 bm |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 97582 |