Dlažba Cerdomus Concrete Art Bianco 120x120 Safe Rett. (94866)
Code: 109052Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.18 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Cerdomus Concrete Art |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 94866 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |