Dlažba Cerdomus Concrete Art Mosaico Ocra 30x30 Matt. (97552)
Code: 111371Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.7 kg |
| Color: | Hnědá, Žlutá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Cerdomus Concrete Art |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 97552 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |