Dlažba Cerdomus Concrete Art Ocra 120x280 Matt. Rett. (96688)
Code: 109007Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 14.5 kg |
| Color: | Žlutá, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Cerdomus Concrete Art |
| Dimension: | 120 x 280 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 96688 |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |