Dlažba Cerdomus Concrete Art Tortora 60x60 Safe Rett. (94946)
Code: 109506Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.3 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Cerdomus Concrete Art |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Koupelna, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 94946 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |