Dlažba Cerdomus Crete Rame Matt 20x40
Code: 65135Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.23 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Cerdomus Crete |
| Dimension: | 20 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 88363 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |