Dlažba Cerdomus Valdorcia Esagona Matt 19,8x22,8 MIX
Code: 68006Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.27 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 228 mm |
| Width: | 198 mm |
| Series: | Cerdomus Valdorcia |
| Dimension: | 19.8 x 22.8 x 0.9 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,51 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 94265 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |