Dlažba Cifre Golden Hexagon Blue 26x27 Luc.
Code: 191034Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 1.4 kg |
| Color: | Modrá, Zlatá, Bílá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 270 mm |
| Width: | 260 mm |
| Series: | Cifre Golden |
| Dimension: | 26 x 27 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 9 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |