Dlažba Cifre Golden Mosaico Black 30x30 Luc.
Code: 191033Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 1.9 kg |
| Color: | Černá, Zlatá, Bílá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Cifre Golden |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 9 ks |
| Aesthetic appearance: | Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |