Dlažba Cifre Reload White 120X280 Matt. Rett.
Code: 190901Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.05 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Cifre Reload |
| Dimension: | 120 x 280 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |