Dlažba CIR Cotto del Campiano Giallo Umbria 10x20
Code: 50607Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.72 kg |
| Color: | Oranžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | CIR Cotto del Campiano |
| Dimension: | 10 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1080479 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |