Dlažba CIR Cotto del Campiano Giallo Umbria 40x40
Code: 50609Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.96 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | CIR Cotto del Campiano |
| Dimension: | 40 x 40 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1080490 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |