Dlažba CIR Cotto del Campiano Rosso Siena esagona 15,8x18,3
Code: 50622Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.85 kg |
| Color: | Matný, Cihlová |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 183 mm |
| Width: | 158 mm |
| Series: | CIR Cotto del Campiano |
| Dimension: | 15.8 x 18.3 x 1 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,52 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1080615 |