Dlažba CIR Cotto del Campiano Inserto Boboli s/6 20x20
Code: 50642Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.83 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | CIR Cotto del Campiano |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Dekor, Květinové motivy, Retro |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1081494 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |