Dlažba Codicer Adobe Terra Modular 50x50 - Mix formátů
Code: 16908Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.42 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Codicer Adobe |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Písek, Skladba |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Modular, Otěruvzdornost PEI3 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 6927 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |