Dlažba Codicer Garden Whisper Brick 6x24,5
Code: 70292Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.16 kg |
| Color: | Multicolor, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 245 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Codicer Garden Whisper |
| Dimension: | 6 x 24 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Květinové motivy |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PT06736 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |