Dlažba Codicer Gaudi Lux White Hex 22x25
Code: 17364Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 23.08 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 220 mm |
| Series: | Codicer Gaudi Lux |
| Dimension: | 22 x 25 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |