Dlažba Codicer Moorea Mix Decor 25x25
Code: 17355Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 20.5 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Codicer Moorea |
| Dimension: | 25 x 25 |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Extravagantní |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |