Dlažba Del Conca Faetano Terre Garzate TG6 Terra Brick 5x20 Luc.
Code: 179856Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 19.05 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Del Conca Faetano Terre Garzate |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,84 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 20TG06BRI |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |