Dlažba Del Conca FI Foreste D'Italia Bianco FI 10 Gradone Lineare 20x80
Code: 24763Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 7.5 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Del Conca FI Foreste D'Italia |
| Dimension: | 20 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Jiné |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R12 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 27FG10G |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |