Dlažba Del Conca Lavaredo HLA205 Grigio 60x90 Rett. (tl. 20mm) (SPLA05R)
Code: 48289Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.44 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Del Conca HLA2 Lavaredo |
| Dimension: | 60 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,54 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SPLA05R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |