Dlažba EdimaxAstor Concert Black 13x13 Matt.
Code: 211775Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.12 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 130 mm |
| Series: | EdimaxAstore Concert |
| Dimension: | 13 x 13 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,676 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4AL3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |