Dlažba EdimaxAstor Concert Esagono Black 16,7x14,5 Matt.
Code: 211785Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.28 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 145 mm |
| Width: | 167 mm |
| Series: | EdimaxAstore Concert |
| Dimension: | 16.7 x 14.5 x 0.9 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,363 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B235 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |