Dlažba EdimaxAstor Home Majolica 10x40 Matt. Rett.
Code: 211464Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.25 kg |
| Color: | Bílá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | EdimaxAstor Home |
| Dimension: | 10 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1Y24 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |