Dlažba EdimaxAstor Melt Oxyd 20x120 Rett.
Code: 64471Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.25 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | EdimaxAstor Melt |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 262N80 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |